Plecaki z nadrukiem i haftem

Wybierz interesujący Cię produkt

GadżetyFartuchyKubkiNaszywkiPlecakiTorby

Plecaki

Wszystkie produkty

Plecaki z nadrukiem mogą być świetnym prezentem lub gadżetem, który wykorzystasz do promocji własnej firmy. Ich ostateczne przeznaczenie zależy jedynie od Twoich potrzeb. Nasze nadruki są wykonane nowoczesnymi technikami przy pomocy wysokojakościowych materiałów, które sprawiają, że nadruk utrzymuje się bardzo długo i nie spiera podczas prania.

Plecaki z nadrukiem i haftem

Szukasz idealnego plecaka, ale nie możesz znaleźć takiego, którego grafika przypadnie Ci do gustu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której można dopasować nadruk na plecak według własnych potrzeb. Wykonujemy je przy pomocy nowoczesnych urządzeń i procesów technologicznych, które pozwalają na uzyskanie wysokojakościowych nadruków, które przez lata będą wyglądać tak samo.

Rodzaje nadruków, między innymi na plecakach

Jako doświadczony zespół, proponujemy kilka rodzajów nadruków, w zależności od tego, na jakim materiale będą one wykonywane. Haft komputerowy jest bardzo praktyczny i uniwersalny. Dzięki niemu można uzyskać idealne kształty nadruków na bluzach, koszulkach, czapkach czy polarach. Jeśli lokalizacja wykonania druku jest bardziej wymagająca, również będzie lepszą opcją aniżeli np. sitodruk. Oferujemy także różnego rodzaju naszywki, emblematy i aplikacje.

Przy częstym używaniu odzieży i dodatków, które będą prane, polecamy wykonanie nadruków metodą sublimacji. Pozwala to także na odzwierciedlenie wielokolorowych grafik czy zdjęć.

Plecaki z nadrukiem — dla kogo?

Nasze projekty, ubrania i gadżety z nadrukami kierowane są do każdego, kto chce posiadać indywidualny produkt. Plecaki z własnym nadrukiem będą idealne między innymi na uczniów i studentów, którzy poszukują modelu adekwatnego do ich zainteresowań czy ulubionego przedmiotu, a nie mogą takiego znaleźć w stacjonarnych sklepach z odzieżą i dodatkami. Służymy pomocą w doborze i zaprojektowaniu grafiki, a także dobierzemy odpowiednią metodę nadruku. Czarny plecak szkolny z własnym nadrukiem na pewno wszystkim się spodoba.

Oferujemy także plecaki reklamowe dla firm, które chcą wypromować swoją działalność czy organizują w najbliższym czasie targi lub event, na którym będą rozdawane gadżety z logo firmy. Plecaki z haftem sprawdzą się w tej kwestii idealnie, a przy okazji będą użytecznym prezentem dla biorących udział w wydarzeniu.

Naszym klientom oferujemy także nadruki na odzieży w tym nadruki na koszulkach. Dla tych, którzy szukają oryginalnych akcesoriów, nasze gadżety z nadrukiem spełnią te oczekiwania i mogą być fajnym podarunkiem np. dla pracowników.