Fartuchy z nadrukiem lub haftem

Wybierz interesujący Cię produkt

GadżetyFartuchyKubkiNaszywkiPlecakiTorby

Fartuchy

Wszystkie produkty

Chcesz nieco ożywić swój codzienny dress code? A może szukasz sposobu, jak ujednolicić stroje swoich pracowników, umieszczając logo firmy na ich akcesoriach do pracy? Stwórz fartuch z własnym haftem i wyróżnij z tłumu siebie lub swoich pracowników. W Balticprint oferujemy szeroki wybór fartuchów dostosowanych do różnych profesji i potrzeb. Odporne na zniszczenia, komfortowe i łatwe w czyszczeniu – nasze fartuchy z nadrukiem to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa podczas wykonywania różnych zadań.

Stwórz niepowtarzalny fartuch z własnym haftem w Balticprint

W ofercie Balticprint znajdziesz szeroki wybór fartuchów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wygodą ich użytkowania. Neutralne kolory, dobrej jakości materiały oraz uniwersalny rozmiar fartucha sprawiają, że z przyjemnością będziesz go używać. Nasze fartuchy z własnym haftem mają prosty krój i pasek, dzięki czemu możesz związać je na dowolną szerokość. Niektóre z nich posiadają również wygodną kieszeń, do której schowasz drobiazgi potrzebne Ci w czasie pracy. To przydatne gadżety z nadrukiem, które mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zaprojektuj własny haft czy nadruk, który my przeniesiemy na tę część garderoby za pomocą trwałych technik nadruku. Takie rozwiązanie daje dużo swobody wyboru i możliwość personalizacji swojej odzieży.

Do czego przydają się fartuchy z nadrukiem?

Głównym zadaniem fartucha jest ochrona ubrań przed zabrudzeniami lub zniszczeniem. Nie oznacza to jednak, że musi być on nudny i pozbawiony wyrazu. W Balticprint zamówisz fartuch z własnym napisem lub grafiką, który będzie nie tylko praktyczny, ale również zyska atrakcyjny wygląd.

Tego typu akcesoria możesz wykorzystać w różnych sytuacjach. Posłuży Ci on na przykład jako fartuch kuchenny z nadrukiem. Prosty, wygodny i łatwo go uprać, a do tego zyska zaprojektowaną przez Ciebie, personalizowaną grafikę, która podkreśli Twój styl lub charakter pracy. Taki gadżet przyda się także w salonie kosmetycznym lub SPA podczas wykonywania rozmaitych zabiegów upiększających. Zaprojektuj fartuch kosmetyczny z własnym logo, by zadbać o spójną identyfikację wizualną Twojej firmy.

Oprócz zdobienia fartuchów, w Balticprint wykonujemy również nadruki na koszulkach, czapkach lub torbach bawełnianych i wielu innych akcesoriach. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że nadruki na odzieży to doskonały sposób na jej personalizację lub stworzenie atrakcyjnych gadżetów reklamowych.