Polary męskie z nadrukiem lub haftem

Wybierz interesujący Cię produkt

PolaryPolary damskiePolary dziecięcePolary męskie

Polary męskie

Wszystkie produkty

Polary męskie z nadrukiem są często stosowane w różnych zakładach pracy oraz przez indywidualnych użytkowników, którzy cenią sobie wygodę i ciepło. Wykonujemy nadruki i hafty na modelach, które posiadamy w ofercie. Wszystkie prace są trwałe i eleganckie, a tym samym nie niszczą się z biegiem czasu i po wielu praniach. Polary firmowe z logo to idealna opcja to zareklamowania własnej działalności.

Polary męskie z nadrukiem reklamowym lub własnym logo

W naszej ofercie można znaleźć 4 modele bluz polarowych dla mężczyzn. Wersja 506 Hi-Q Malfini Rimeck o prostym kroju wykonany jest z wysoce izolującego materiału. Dodatkowo ramiona wzmocnione są nieprzemakalną tkaniną. Rękawy w tej wersji są regulowane na rzepę. Do wyboru jest aż 10 wariantów kolorystycznych. Gramatura tego polaru wynosi 360 m2. Polecamy także polar męski 501 Malfini Rimeck, który jest bardzo podobny do poprzedniego modelu. W tym przypadku wersji kolorystycznych jest jeszcze więcej do wyboru, bo aż 14. Jego gramatura to 280 m2.

Bluza z polaru JHK FLRA 330 Worker jest zapinana na zamek. Wykonana z mikropolaru z wykończeniem antypilingowym. Wszystkie kieszenie zapinane są na zamek. Prostym w kroju polarem męskim jest także model North Sol’s, w którym dół regulowany jest za pomocą troczka, a kolorów do wyboru aż 18. Wszystkie bluzy są w rozmiarach XS-5XL.

Rodzaje nadruków na polarach męskich

Jako doświadczony zespół od 2012 roku, który zajmuje się wykonywaniem nadruków na różnych ubraniach i gadżetach w tym także kubkach ceramicznych, specjalizujemy się w kilku metodach. Do najbardziej popularnych technik nadruku grafik należy haft komputerowy, który jest niezwykle trwały i elegancki. Ozdabiamy nim bluzy, koszulki, czapki oraz polary. Na zlecenie klienta tworzymy także haft 3D i dołączamy naszywki, emblematy oraz aplikacje.

Naszywki drukowane sublimacją są przyszywane na polar, przez co są one trwałe i dobrze wygląda nawet po wielu praniach i codziennym używaniu.

Polary męskie z nadrukiem reklamowym i haftem — dla kogo?

Polary męskie robocze z nadrukiem bardzo dobrze sprawdzają się w zakładach pracy, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki w nieco niższej temperaturze niż pokojowa lub mają nocną zmianę, podczas której zazwyczaj robi się chłodniej. Polary reklamowe można wykorzystać także jako forma promocji firmy, przekazując je na prezenty dla uczestników podczas targów czy eventów.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się lub swoich pracowników nie tylko w polary firmowe z logo, ale też inne części garderoby, oferujemy nadruki na odzieży, w tym nadruki na koszulkach. Wykonujemy także gadżety z nadrukiem, które są idealne jako forma podarunku.