Czapki z daszkiem

Wybierz interesujący Cię produkt

CzapkiCzapki z daszkiemCzapki zimowe

Czapki z daszkiem

Wszystkie produkty

Czapki z daszkiem z nadrukiem to zarówno dobry pomysł na wyróżnienie się z tłumu, jak i element ubioru pracowników czy sposób na reklamę własnego biznesu. Wybrana czapka bejsbolówka z własnym nadrukiem może mieć nie tylko konkretny kolor, ale również oryginalny, spersonalizowany nadruk lub haft, który na niej umieścimy. W Balticprint masz wiele możliwości wyboru – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz czapkę z daszkiem z własnym nadrukiem, która będzie nie tylko modnym, ale też praktycznym dodatkiem.

Zaprojektuj własne czapki z daszkiem z nadrukiem

Balticprint to miejsce, gdzie zaprojektujesz czapkę z daszkiem z własnym haftem lub nadrukiem. Jesteśmy elastyczni w swej ofercie, dlatego zawsze dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Oferujemy różne nakrycia głowy – z daszkiem prostym lub profilowanym, a także modele z przewiewną siateczką z tyłu. Na każdej takiej czapce z daszkiem możesz zaprojektować własny nadruk, który my przeniesiemy na materiał, z jakiego została wykonana.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, na jakim pracujemy, oferujemy różne metody nadruku, np. sitodruk lub haft, które będą się dobrze prezentowały zarówno na czapkach, jak i ubraniach czy gadżetach z nadrukiem. Wystarczy, że wyślesz nam gotowy projekt grafiki, którą chcesz umieścić na czapce, wskażesz model nakrycia głowy, który Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą. Niezależnie od tego, czy ma to być czapka z daszkiem z napisem czy z grafiką 3D, z chęcią zrealizujemy Twoje zamówienie. Kompleksowo wykonamy całą usługę, a gotowy produkt wyślemy do Ciebie pod wskazany adres. Realizujemy zlecenia detaliczne i hurtowe, a więc przygotujemy tyle sztuk produktów, ile potrzebujesz.

Do czego przyda się czapka z daszkiem z własnym nadrukiem?

Gustowne czapeczki z daszkiem z własnym nadrukiem możesz wykorzystać na wiele sposobów. Będą one na przykład oryginalnym dodatkiem do codziennego stroju. Jeśli prowadzisz własną firmę, możesz zainwestować w nie w celach reklamowych. Rozdawaj je swoim Klientom w ramach upominku lub sprzedawaj jako jeden z oferowanych produktów. Wygodna czapeczka z daszkiem z nadrukiem może być też częścią stroju, jaki zapewniasz swoim pracownikom.

Oprócz zdobienia czapek wykonujemy też wysokiej jakości nadruki na koszulkach i innej odzieży. Odwiedź Balticprint i sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie!