Cena nadruku na koszulce – ile zapłacisz za personalizację?

13 grudnia 2023

Personalizacja ubrań to popularny sposób na wyrażenie własnego stylu lub wzmocnienie wizerunku marki. Ile kosztują nadruki na koszulki? W tym wpisie przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć o cenach i opcjach, jakie oferuje rynek.

Nadruki na koszulki – co wpływa na cenę?

Nadruk na koszulce i jego cena zależy od wielu czynników, które razem składają się na końcowy koszt. Zależy on między innymi od:

  • techniki druku na koszulkach, takie jak sitodruk, druk cyfrowy (DTG) czy wyszywanie na koszulkach, mają różne koszty operacyjne. Na przykład, sitodruk jest bardziej opłacalny przy dużych zamówieniach, ale wymaga większych kosztów początkowych. Z kolei druk DTG jest lepszy do krótkich serii i niestandardowych wzorów, ale może być droższy za sztukę,
  • ilości kolorów i złożoność projektu. Cena zazwyczaj wzrasta wraz z ilością użytych kolorów i złożonością projektu,
  • jakości i rodzaj koszulki. Koszulki różnią się materiałem, gramaturą, marką i ogólną jakością. Wyższej jakości koszulki będą droższe, ale mogą lepiej prezentować nadruk i być trwalsze,
  • wielkość i ilość nadruków. Nadrukowanie zarówno na przodzie, jak i na tyle koszulki zwiększy koszt. Podobnie, większe nadruki mogą być droższe niż mniejsze,
  • wielkość zamówienia. Większe zamówienia obniżają koszt jednostkowy, ponieważ koszty całościowe są rozkładane na większą liczbę produktów,
  • dodatkowe usługi. To między innymi projekt nadruku na koszulkę. Cena jest wyższa, ponieważ wymaga przygotowania specjalnych szablonów czy projektów.

Zrozumienie tych czynników może pomóc w lepszym planowaniu budżetu na personalizowane koszulki i wyborze odpowiedniej techniki oraz dostawcy, aby spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania cenowe.

Jakie są trendy w modnych nadrukach na koszulkach?

Moda ciągle się zmienia, ale personalizowane koszulki pozostają na czasie. Wzory inspirowane popkulturą, minimalistyczne logo czy zabawne hasła to tylko niektóre z popularnych wyborów. Coraz większą popularność zdobywają też nadruki ekologiczne, odzwierciedlające wartości i postawy właścicieli. Wyróżniają się one kreatywnością i często niosą za sobą ważne przesłanie. Modne nadruki na koszulki pozwolą Ci lepiej wyrazić siebie i swoją osobowość.

Wykonamy dla Ciebie nadruk na koszulce!

Koszty nadruku na koszulce mogą się znacznie różnić, w zależności od wybranej metody druku, wielkości zamówienia i złożoności projektu. Ważne jest, aby dostosować wybór do swoich potrzeb i budżetu, pamiętając o zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Niezależnie od tego, czy chodzi o modne nadruki na koszulki, czy o standardowe projekty, odpowiedni wybór gwarantuje zadowolenie z efektów.

Jako Balticprint wykonujemy hafty oraz nadruki na koszulkach, czapkach, innych elementach garderoby, a także na unikalnych gadżetach. Nasze produkty stanowią znakomitą formę reklamy dla Twojej firmy. Również dzięki nim wyrazisz siebie i swoją osobowość. Chcesz podarować komuś bluzę z ciekawym nadrukiem na przodzie i z wyhaftowanym pseudonimem lub imieniem na rękawie? Stworzymy dla Ciebie taki projekt! Podchodzimy do każdego zamówienia z pełnym profesjonalizmem, dbając o najwyższą jakość wykonania nadruków. Wystarczy, że wyślesz do nas gotowy projekt, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie nadruki na koszulkach w Balticprint znajdziesz kompleksową obsługę, aby Twoje ubrania i akcesoria były nie tylko piękne, ale także wyjątkowe i unikatowe. Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy coś wyjątkowego!

Realizacje

Zobacz podobne realizacje

Formularz

Skorzytaj z formularza