Naszywki na zamówienie z Twoim własnym logo – idealne dla biznesu i do wyrażenia siebie

10 marca 2023

Naszywki na zamówienie produkujemy pod Twój indywidualny projekt. Mogą być użyte do ozdobienia prywatnych ubrań, plecaków i dodatków. Często stanowią także logo firmy, które umieszczane jest na pracowniczych ubraniach. Wszystkie naszywki wykonywane są z wysoką starannością i dbaniem o szczegóły, dlatego, jeśli zależy Ci na detalach, warto zamówić właśnie te, które produkowane są na indywidualne zamówienie.

Jakie są rodzaje naszywek dostępnych na zamówienie?

Ostateczny wygląd naszywek, które będą realizowane na zamówienie, zależy wyłącznie od prywatnego projektu. Niemniej jednak wyróżniamy kilka ich rodzajów, ze względu właśnie na kształt i specyfikę wykonania. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć naszywki z logo, których produkcje zazwyczaj zlecane są przez firmy. Mogą odwzorowywać to, czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo lub być charakterystyczne dla innych kwestii związanych z działalnością.

Drugą grupą są naszywki z napisem lub personalizowane, tak zwane imienniki. W tym przypadku nie tylko firmy, ale również i osoby prywatne zlecają ich wykonanie na zamówienie. Z racji tego, że napisy mogą mieć różną wielkość, kształt, czcionkę, kolor i inne urozmaicenia, ich ostatecznych projektów może być wiele. Naszywki z grafiką zazwyczaj mają już konkretny zarys i dobrane kolory, tak aby odwzorowywały 1:1 obraz, który chce się uzyskać. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik przy produkcji naszywek jest to możliwe. Dodatkowo naszywki mogą być podszyte rzepem lub podklejone specjalnym klejem do samodzielnej aplikacji.

Jak zamówić naszywki na zamówienie?

Jeśli posiadasz już gotowy wzór, z jakiego chcesz uzyskać naszywki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić ich produkcję. Przy nadsyłaniu projektów należy uwzględnić ostateczną wielkość naszywek, ich ilość oraz dobór kolorów. Bardzo ważne jest też to, na jakim materiale zostaną one następnie przymocowane. Kontaktując się z nami, z firmą, która specjalizuje się w produkcji naszywek, jesteśmy w stanie doradzić, jaka metoda wykonania będzie najtrwalsza i będzie najlepiej wyglądać przez długie lata. Warto mieć na uwadze, że nadruki na odzieży powinny przetrwać wiele prań i częste noszenie.

Jakie jest zastosowanie naszywek na zamówienie?

Zastosowań kupna naszywek na zamówienie może być wiele. Najczęściej są one wykonywane dla firm, które chcą oznaczyć ubrania dla pracowników, w tym kurtki, koszulki, polary, bluzy i plecaki. Jest to również forma reklamy. Nie mniejszą grupę stanowią prywatne osoby, które chcą oryginalnie przyozdobić swoje ubrania czy stworzyć T-shirt. Korzystają z tego pasjonaci filmów, zespołów muzycznych czy innych twórców. Nierzadko projektowanie naszywek dla nich jest także pasją i hobby.

Główną zaletą naszywek z własnym nadrukiem jest ich oryginalność. Nie spotkamy drugiej osoby na ulicy, która będzie nosiła taki sam plecak. Jeśli zależy Ci na wyróżnianiu się wśród rówieśników, ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują naszywek dla swojego zespołu w pracy lub lubią zmieniać swoją garderobę bez większego nakładu pieniędzy. Prowadząc działalność, gdzie produkujemy różne gadżety reklamowe z logo, możesz wyposażyć swoich pracowników w okazyjne prezenty. Projektujemy i wykonujemy także gotową odzież z nadrukiem.

Realizacje

Zobacz podobne realizacje

Formularz

Skorzytaj z formularza